Ayakkabı Tasarımında Dünya Markası

0
369

Elle, yalnızca Türkiye’de değil dünyadaki farklı ülkelerde de adından söz ettiren bir özgün tasarım markasıdır. Ayakkabı alanındaki ustalığı çoktan kendini aşmışken farklı alanlarda da aynı kalitede ürünler ortaya çıkarmaya başlayan Elle, bu ürünlerdeki kalite anlayışını da tereddütsüz biçimde ortaya koyar. Başta çanta olmak üzere kemer, kartlık, bileklik ve cüzdan gibi çoğu üründe de özgün tasarımların altına imzasını atar. Böylelikle daha çok alanda faaliyet göstererek kalitesini hiç eksiltmeden ve hız kesmeden çalışmaya devam eder.

Alışverişler için doğrudan doğruya mağazalar kullanılabileceği gibi internet üzerinden de sipariş verilmesi ve alışveriş yapılması mümkündür. Çok sayıda ürün kategorisi mevcut olup seçili birçok üründe ücretsiz kargo fırsatı ve oldukça yüksek oranlarda indirimler belki de internet alışverişini normalden daha etkili kılar. Ayrıca Elle, ilk alışveriş onuruna hediye kodunu da müşterilerine sunarak her alanda müşteri memnuniyetini tam anlamıyla sağlamış olur. Hatta web sitesinde editör tarafından her hafta seçilen tarz da müşterilerin zihninde bir ön fikir oluşturmalarına yardımcı olacaktır.

Çok Sayıda Ürün Çeşidi

Elle yalnızca bayan ayakkabı çeşitlerini veya yalnızca bir tür ayakkabıyı üretir gibi bir söylem gerçeği yansıtmaz. Zira Elle’nin ürettiği ayakkabılar hem çok sayıda çeşide hem de çok sayıda türe sahiptir. Aynı zamanda erkekler için de özel yeni sezon erkek kreasyonu bulunur. Spor ayakkabı, klasik ayakkabı, çizme, bot, topuklu ayakkabı gibi oldukça geniş bir ürün yelpazesi söz konusudur.

Bununla birlikte hem indirimdeki ürünler hem de yeni sezon ürünler web sitesinde yer alan ilgili bağlantılardan takip edilebilir. Mağazalar hakkında bilgi sahibi olmak için de web sitesi ziyaret edilebilir. Azerbaycan, Kosova, Türkmenistan, Arnavutluk ve İran gibi ülkelerde de Elle’nin şubeleri bulunur.

CEVAP VER