Bebek Odası Modelleri

0
601

Bebek Odası Modelleri

Doğuma az zaman kala telaşla hazırlanan, bebek odalarınız için panik yapmanıza hiç gerek yok. Muhteşem bebek odası modelleri evlerinizin ve hayatınızın neşe kaynakları olacak prens ve prenseslerinize özel sizleri bekliyor. Dilediğiniz tasarımlar, odalarınıza uygun ölçüler ile hazırlanıp, evlerinize teslim ediliyor. Panik yapmaya hiç gerek yok. Sakin olun ve en uygun fiyatlarla derin nefes alın. Ceplerinizi yakmadan dilediğiniz ürünlerle buluşun.

sari-bebek-odasi-modelleri

En Güzel Bebek Odaları

Sizler için hazırlanan bebek odası modellerine, bir de birlikte göz atalım istedik. Bebeğinizin uykularında rahat etmesine ve sizlerin göz zevkinize uygun birden fazla model seçeneği  bulunmaktadır. Hatta  100’den fazla diyerek bu rakamı abartıyor bile olmayız. Country bebek odaları ve hatta avangard olarak tasarlanan bebek odaları, her şey tamamen sizin zevkinize kalmış durumda diyebiliriz.

pembe-bebek-odasi-modelleri

Candy bebek odası modelleri tam da pamuk şekeri gibi doğan kız bebekleriniz için uyarlanmış gibi duruyor. Deniz tutkunu anne ve babalara özel julian, marine modelleri mevcut olup, doğa tutkunları için tropiko bebek odaları şuanda sadece sizlerle ve minik misafirlerinizle buluşmayı bekliyor. Bütün bunlardan hoşlanmıyoruz bebeğimizin tüm konsantrasyonu bizde olsun, mobilya da herhangi bir renk ve desen olmasın diyorsanız sizlere özel seçenekler burada karşımıza çıkıyor.

Bebek odası takımları

 

mavi-bebek-odasi

Soft modeller, deko ve dolce tasarımlar tam da aradığınız kriterlere uygun olabilir. Bebek odalarında birden fazla seçenek kullanabilirsiniz. İsterseniz hareketi duvarlarda yakalayabilir, dilerseniz perdelerle odanıza renk katabilirsiniz. Odanız da kullanacağınız halıyı önceden beğenip, dayanamayıp almış olabilirsiniz. Endişelenmeye hiç gerek yok. Tabi ki ona uygun mobilya bulabilirsiniz.

kahverengi-bebek-odasi-modelleri

Bebek odası fiyatları

Günümüzde tasarlanan tüm bebek odası modelleri genellikle organik şekilde üretilmektedir. Hatta bazı ürünler boyasız bir şekilde organik olarak üretilip, üzerinde dilediğiniz kokusuz boya ile renk değişimleri yapabilirsiniz. Tüm bunlar iyi hoş güzel de nedir bunların fiyatları diye düşünüyoruz ister istemeden. Emin olun ki duyduğunuz da dudaklarınız kesinlikle uçuklamayacak. 1.500 TL ile 5.000 TL arasında tüm bahsettiğimiz modellere, dilediğiniz taksit seçenekleri ile sahip olabilme şansına sahipsiniz. Minik kahramanlarımıza özel tüm tasarımlarda indirim olanakları sağlanmaktadır.

beyaz-bebek-odasi-modelleri bebek-odasi-renkleri acik-pembe-bebek-odasiacik-mavi-cocuk-odasi-takimlari sari-bebek-odasi-modelleri krem-bebek-odasi-takimlari bebek-odasi-renkleri lacivert-bebek-odasi-takimlari mavi-bebek-odasi mor-bebek-odasi-takimlari pudra-bebek-odasi-takimlari sari-cocuk-odasi-takimlari

CEVAP VER