Boyacı Fiyatları

0
66

İstanbul ilinde boyacı fiyatları ortalama olarak su bazlı saten boyalar için metre kare başına 7-9 TL olarak fiyatlandırılır. Plastik boya fiyatları da metre kare başına 5-7 TL arasında fiyatlandırılır. Tavan beyaz plastik boya için ise yine metre kare başına 5 TL fiyat verilmektedir.

Eğer duvarlarınız yağlı boya ile boyamak istiyorsanız bu durumda metre kare başına 10-12 TL fiyat biçilmektedir. Bu fiyatlara malzeme ve işçilik dahildir, 2020 yılı için boyacı fiyatları boş daireler ve eşyalı daireler olarak ayrı ayrı değerlendirilmektedir.

3+1 boş dairenin baştan sona boyanması malzeme dahil 3.800 TL olarak fiyatlandırılırken, eşyalı evler için bu ücret 4.250-5000 TL arasında değişmektedir. E-boya badana AŞ müşteri temsilcilerini arayarak esnek fiyatlardan ve yeni kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Boyacı fiyatlarında İndirim

E-boya badana firması korona virüs sürecinde bazı indirimler uyguluyor. Bunun nedeni, son süreçte boya badanaya olan talebin artmasıdır. Hem daha çok istihdam sağlamak hem de sağlıklı yaşam mekanları tesis etmek amacıyla e-boya badana AŞ tarafından uygulanan yeni indirimli fiyatlardan haberdar olmak için şirketin telefon numaralarını arayabilirsiniz. Yeni boya uygulamaları hakkında da bilgi alabilirsiniz.

İstanbul’un çeşitli ilçelerinde şubeler açan e-boya badana AŞ ile çalışma ayrıcalığını yaşamak için, hemen arayın. Hafta sonları da boya badana işi için şirketi arayabilirsiniz.

Pandemi Sürecinde Boya Badananın Önemi Artıyor

Daha sağlıklı ve temiz alanlar, artık zorunlu hale geldi. Dünya pandemi süreci ile yeni bir sürece girmiş oldu. Aşina olmadığımız yeni tip virüsler, dünya genelinde yüz binlerce can almaya devam ediyor.

Virüslerin yayılma yolu ise kirli temiz olmayan her alandır. Bu yüzden mekanlarınızda bu tip virüsleri barındırmamak için boya badana işini özenle yaptırmanızı öneriyoruz. Kişisel temizliğe, maske takmaya ve sosyal mesafeye önem verildiği sürece yeni tip öldürücü virüslerden de korunabiliriz.

Temiz alanlarda yaşayarak ve günlük temizliğe önem vererek hastalıklardan korunabiliriz. Pandemi sürecinde, evleri temiz tutmanın en iyi yolu olan boya badana uygulamasını da aksatmamak sağlık açısından önem arz ediyor.

CEVAP VER