Çocuğunuz Hayata İlk Adımını Bizimle Atsın

0
168

Eğitim alanında göstermiş olduğu başarı ile 2. şubesi İzmir Çiğli de açılan nazlı akbalık eğitim kurumları çocuğunuzun okul öncesi eğitimini tamamlaması ve aile ortamında eğitim görmesi için sizlere ve çocuklarınıza birçok farklı hizmeti aynı anda ve kalite de sunuyorlar.

En değerli varlıklarınız olan çocuklarınızı sıkmadan temel eğitimi onlara eğlendirerek kazandıran nazlı akbalık eğitim kurumlarında görev yapan tüm öğretmenler okul yönetimi tarafından alanlarında lisanslı kişiler arasından mülakat ile seçiliyorlar. İzmir Çiğli okul öncesi eğitim sistemi nazlı akbalık eğitim kurumlarında görev yapan tecrübeli personeller daha başarılı öğrencilerin yetişmesine katkı sağlıyor.

Web adresi ile Sunulan Hizmetler

İzmir çiğli kreş hizmeti veren en kaliteli kurum olarak dikkat çeken nazlı akbalık eğitim kurumu yetkilileri öğrencileri bilgilerini anlık olarak güncelledikleri www.nazliakbalik.k12.tr adresi üzerinden yayınlıyorlar. Veliler içinde eğitimlerin verildiği bu adres ile Çiğli anaokulu eğitimi veren bu kurumdaki öğrencilerini ve yaşadıkları alanı velilerin izlemesi için kurum yöneticileri velilere fırsat tanıyarak kendilerine olan güvenlerini gözler önüne seriyorlar.

CEVAP VER