Denizbank Müşteri Hizmetleri

0
79

Denizbank Müşteri Hizmetleri

0850 22 0800 numaralı telefonlar üzerinden hizmet veren Denizbank müşteri hizmetleri, telefon bankacılığı ile müşterilerine destek olmaktadır. Herhangi bir kayıt ya da başvuru olmaksızın bu telefonlar üzerinden direkt iletişime geçmek mümkündür.

Denizbank Müşteri Hizmetleri İşlemleri

Yurt dışından +90 850 222 0 800 numaralı operatörler ile iletişime geçilen müşteri hizmetlerinde dilendiği takdirde sesli yanıt sistemi kullanılabilir. Dilediğini zaman müşteri temsilcileri ile iletişime geçilerek bilgilere ulaşmanız mümkün olabilir. Buradan ürün başvurusu yapılabilir ya da düşük komisyonlar ile istenen işlem gerçekleştirilebilir.

Telefon Bankacılığı Başvurusu

Banka müşterisi olduktan sonra herhangi bir kayıt ya da işlem yapmaksızın telefon bankacılığını kullanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken 0850 222 0 800 numaralı hattı aramaktır. Bu numarayı arayarak hemen işlem yapmanız mümkün olacaktır.

Sistemde kayıtlı olan cep telefonundan bankaya ulaştığınızda kart şifresi ile hızlı bağlanma tanımı yaptırabilirsiniz. Bu tanımlama ile kart numarası tuşlamaya gerek kalmayacaktır. Sadece şifre ile bu sistemde hızlı hizmetin konforunu yaşamanız sağlanır.

CEVAP VER