Ekspertiz Hizmetleri

Ekspertiz Hizmetleri

0
112

İkinci el araç alacakların en büyük korkusu kandırılma ve dolandırılma korkusudur. Almak istediğiniz aracı ekspertiz firmasına göstererek herhangi bir arızası olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Ama her ekspertiz firması objektif olarak hizmet vermez. Eskişehir oto ekspertiz firması hiç bir galeri ve servis ile anlaşma yapmaz. Müşteri güveni ve tarafsız çalışma prensibi doğrultusunda çalışan Eskişehirde ekspertiz firması tamamen modern cihazlar ile ekspertiz hizmeti sunar.

Boya Kontrolü

Alınan araç boyalı olabilir veya değişen parçası bulunabilir. Bir çok kişi aracın arızasını veya boyasını saklama çabasına girer. Araçta değişen parça ve boya olup olmadığı en iyi ekspertiz cihazları ile anlaşılır. Eskişehir ekspertiz firması teknolojik cihazlar ile boya kontrolü yapar.

Kilometre Kontrolü

İkinci el araçlarda en çok kilometre ile oynanır. Kilometresi düşürülen araçlar çok daha yüksek fiyatlara satılır. Aldığınız aracın kilometresinin düşürülüp düşürülmediğini ancak firmaya getirip kontrol ettirerek anlayabilirsiniz. Firmanın tek başına sadece ekspertiz firması olarak hizmet vermesi müşteri güveni açısından çok önemlidir. Kaliteli hizmet almak için firma ile iletişime geçiniz.

HENÜZ YORUM YOK

BİR YORUM YAZIN