English Home Halı Paspas Modelleri

0
1165

Yaşam alanları, hayatın en önemli parçalarından birisidir. Bu yüzden tasarım ve donanım açısından insanlar, yaşam alanlarına büyük önem veriyor. English Home, uzun yıllardır yaşam alanlarının konforunu, estetiğini, zarafetini arttıracak ürünlerin satışını yapıyor. English Home’n en beğenilen ve en çok tercih edilen ürünlerinden birisi de halı ve paspaslardır. Halı ve paspas modelleri, mutfak, banyo, yatak odası, salon, hol gibi yaşam alanlarının her bölgesine hitap edecek tasarım ve zenginlikte bulunuyor. Tek renk veya karışık renkli modeller, yaşam alanlarının diğer mobilya ve dekorasyonlarıyla rahatlıkla kombine edilebiliyor. Çok farklı ebatlarda mevcut olan halı ve paspaslar, yaşam alanlarının büyüklüğüne göre tamamlayıcı görevi üstlenebiliyor.

english home paspas modeli

Halı ve Paspas Modelleri

Star baskılı çocuk halıları, parrot paradise baskılı halılar, garden roses baskılı halılar, rosy cove baskılı halılar, peony dream baskılı halılar, little fishes baskılı halılar, ethnic dokuma kilimleri, ethnic scroll dokuma kilimleri, stripe dokuma kilimleri, scroll dokuma kilimleri, sailor baskılı halılar, flowers dokuma kilimleri, pastel lovers baskılı halılar, paradise rose baskılı halılar, scroll makine kesme halıları, jasmin makine kesme halıları, terassa şönil püsküllü halılar…

Rug şönil püsküllü halılar, bonny baskılı halılar, bows goblen halılar, rose goblen halılar, kelly pamuklu bukle kilimler, damask jakarlı halılar, hannah baskılı jel tabanlı kaydırmaz halılar, isabella jakarlı halılar ve daha birçok modelde halı çeşitleri English Home’da kullanıma sunuluyor. Halı modelleri, farklı modellerde olduğu gibi farklı ham madde çeşitleri ile de tercihe sunuluyor. Bu sayede kullanıcılar, zevklerine uygun seçenekler belirleyebiliyor. Çeşitli taban yapısına sahip halılar ile de zemine uygun tercih yapılabiliyor.

Kapı Önü Paspas Modelleri

Englis Home’da birbirinden çeşitli kapı önü paspasları da mevcut. Görselliği fazla, dayanıklı, temizlemesi kolay kapı önü paspasları, yaşam alanlarınıza farklı bir hava katmayı vaat ediyor.

CEVAP VER