FGİ Yükleme ve Kapı Hizmetleri

0
66

FGİ Yükleme ve Kapı Hizmetleri

FGİ firması 23 yıldır yükleme ve kapı üretim alanında hizmet veriyor. Firmanın ürünleri arasında endüstriyel kapılar, yangın kapıları, yükleme teknolojileri, gfa motorları ve fabrika kapısı gibi ürünler yer alıyor. Firma bu ürünleri için uzman kadrosu ile hizmet veriyor.

Endüstriyel Kapı Üretimleri

Kapı hizmetleri firması endüstriyel kapı üretimi yapıyor. Firmanın bu alandaki üretimleri seksiyonel kapılar, sarmal kapılar ve hızlı kapılar oluyor. Sarmal kapılar Avrupa standartlarında üretiliyor ve genelde bu kapılar personel giriş kapısı olarak kullanılıyor. Firmanın sarmal kapıları Th100, Th80 ve V80 türlerinde oluyor. Hızlı kapılar ise gıda, endüstri, lojistik, otomobil ve kimya endüstrilerinde kullanılıyor.

Seksiyonel Kapılar

FGİ firması son teknolojiye uygun seksiyonel kapı üretimleri yapıyor. Firmanın yaptığı bu üretimleri ihtiyaç doğrultusunda taleplere cenap vermek amacıyla üretiyor. Firmanın seksiyonel kapıları garaj kapılar, novolux kapılar ve thermo kapılar oluyor. Thermo kapılar ısı ve ses yalıtımına ihtiyaç duyulan yerlerde kullanılırken novolux kapıları ışık ihtiyacı olan alanlarda kullanılıyor.

CEVAP VER