Firmalar İçin Web Hizmetleri

0
73

Firmalar İçin Web Hizmetleri

Web dünyasında yer almak firmaların kalıcı olmasını sağlayan unsurlardan birisidir. Bu amaçla Dnc medya web dünyasında yer edinmek ve kalıcı olmak isteyenler için web alanında hizmet veriyor. Verdikleri hizmetleri de firmaların ihtiyaçlarına ve özelliklerine göre belirleyerek firmalara uygun olacak şekilde veriyorlar.

Firmanın verdiği hizmetler arasında sosyal medya hizmetleri, mobil uygulama, seo, grafik tasarım, web tasarım ve danışmanlık hizmetleri yer alıyor.

Sosyal Medya Hizmetleri

Firma müşterileri için sosyal medya hizmetleri veriyor. Bu amaçla hazırladıkları uygun fiyatlı sosyal medya paketleri ile kişilerin sosyal medyadaki ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanmasını sağlıyor. Hazırladıkları paketler sosyal medya paketi, İnstagram takipçisi ve Twitter takipçisi paketleri oluyor.

İnstagram hesaplarının daha çok kullanıcıya ulaşarak reklamlarına katkı sağlamasını isteyen kişiler İnstagram 10000 bin takipçi satın al paketini alarak kullanabiliyorlar. Tamamen gerçek hesap Sahiplerinin yaptıkları takiplerle İnstagram aramalarında daha üst sıralarda yer alarak yeni kişilere ulaşabiliyorlar.

Danışmanlık Hizmetleri

Firma tasarım, mobil uygulama, SEO ve sosyal medya paketi hizmetleri yanı sıra müşterileri için danışmanlık hizmeti de veriyor. Firmanın danışmanlık hizmetleri arasında internette pazarlama danışmanlığı ve sosyal medya danışmanlığı yer alıyor. Bu danışmanlık türleri için hizmet almaya ihtiyaç duyan her türlü firmaya hizmet veriyor.

CEVAP VER