Garantili Servis

0
166

Her insan sahip olduğu cihazlara büyük önem verir ve bir arıza ya da bakım işlemlerinde garantili hizmet almak isterler. izmir teknik servis hizmetlerinde Merkez Servis isimli firma yaptığı tüm bakım ve tamir işlemlerinde müşterilerine garantili hizmet sunduğunu belirtmekte ve işlemlerine 1 yıl servis garantisi veriyor. Evlerimizde kullandığımız cihazlar genellikle o cihaza en fazla ihtiyaç duyacağımız anda arıza yapar. Bu durumlarda istediğimiz servise ulaşabilmek için servis numaralarını rahat ulaşabileceğimiz ve görebileceğimiz bir yerde bulundurmalıyız. Merkez servis çağrı merkezi hizmetleri ile herkesin 24 saat ulaşabileceği bir servis olduğunu ve müşterilerine anında dönüş yaptıklarını belirtiyor.
Televizyon Arızaları
Evimizde en çok televizyon arıza yaptığında telaşlanırız. Çünkü televizyon evimizdeki en iyi sestir ve o olmadığı zaman yapacak bir iş bulamayız. Teknoloji dünyası bizleri evlerde televizyon karşısına kilitlemiş durumdadır. izmir televizyon servisi olan ve garantili servis hizmeti veren Merkez Servis bu konuda yardımcı olmakta ve her marka ve model televizyonların arızalarını kısa sürede giderebildiklerini belirtmektedir. bornova televizyon servisi ekipleri bırakmış olduğunuz servis çağrılarına profesyonel ekipleri ile müdahale ediyor.
Elektronik Cihaz Tamirleri
İzmir’de yaşıyorsanız kullanmış olduğunuz tüm elektronik cihazların tamir işlemleri için Merkez Servis firması yardımcı olmaktadır. Firma ürün ayrımı yapmadan sahip olduğunuz tüm marka ve model ürünlerin bakım ve arıza tamirlerini yapıyor. Özellikle evlerimizde kullandığımız televizyon, fırın, bulaşık makinası, çamaşır makinası, ütü, mikrodalga, klima, kombi gibi aklınıza gelen tüm elektrikli cihazların bakımını yapıyorlar.
7/24 Hizmet
Kullanmış olduğumuz cihazlar arıza yapmadan önce bir arıza ile karşılaşırsak ne yapmamız gerektiği konusunda egeservisizmir.com sitesini ziyaret etmeli ve hem bazı bilgileri edinmeli hem de servisin iletişim bilgilerini bir yere not etmeliyiz. Firma internet sitesi üzerinden bilgilendirme yaptığı gibi 7/24 hizmet veren çağrı merkezi ile de müşterilerini bilgilendiriyor.

CEVAP VER