Güvenli Paykasa İçin

0
102

İnternet işlemlerinin ve harcamalarını giderek daha da güvenlik açıklarına neden olan bir hal alması sonucunda güvenlik için Paykasa gibi yollar bulunması söz konusu olmuştur. Ön ödemeli ve güvenilir imkan tanıyan bu kartları satın almanıza olanak tanıyorlar. Paykasa fiyatları konusunda ise ucuz olmasına dikkat ederek fiyat belirlemesi yapılıyor.

Ön ödemeli olması kart aracılığı ile herhangi bir özel verinin aktarılmasına neden olacak bir sistemi barındırmamasına da neden oluyor. Alım işlemlerini güvenli ve 7/24 saat olacak şekilde yapabiliyorlar. Bu nedenle Paykasa bozdurma veya alma konusunda her an iletişimde olma şansınız da oluyor.

Hizmetler

Ön ödemeli kartları güvenli ödeme ekranı sayesinde satın alabiliyorsunuz. Ayrıca Paywik konusunda da aynı hizmetleri veriyorlar. 10 pin paradan 10.000 bin pin paraya kadar olan bir aralıkta alım şansınız oluyor. Toptan satın alma yapmanız halinde ise daha da uygun rakamlar veriyorlar. Kaliteli, uygun fiyatlı ve güvenilir bir şekilde ön ödemeli kart almak için size gereken iletişim kanalları ile yardım sunuyorlar.

CEVAP VER