Güvenlik Kamerası Sistemleri ve Kurulum

0
22

Güvenlik Kamerası Sistemleri ve Kurulum

Güvenli kamerası sistemleri; işletmelerde üretim kontrolü, çevre güvenliğinin, iç ve dış güvenliğin sağlanması amacıyla kullanılan görüntüleme sistemidir. Günümüzde ev ve iş yerlerinde sıklıkça kullanılan güvenlik kamerası kurulumu alanında uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.

Güvenlik Kamerası Çeşitleri

Güvenlik kamerası sistemleri dijital kayıt cihazları, görüntülerin izlenebilmesi için monitörler ve kameralardan oluşmakta. Güvenlik kameraları içerisinden gelen dijital sinyaller cihazlar aracılığıyla kayıt altına alınabilmekte. Dijital kayıt cihazları sayesinde kaydetme, network bağlantısı, geri izleme ve dışa aktarım yapabilmek için DVD yazıcıya ve USB arabirime sahip olabilmekte. Kamera sistemi kurulumu kullanılacak alana uygun kamera ve sistem seçildikten sonra yetkili servisler tarafından yapılmakta.

Hizmetlerimiz

Güvenlik kamera sistemleri ile birlikte fiber optik sonlandırma işlemi, çok ince fiber kabloların ileri derece teknolojik imkanlardan faydalanarak birbirine eklenmesi ile tarafımızdan gerçekleştirilmekte. Bu işlem son zamanlarda teknolojinin de ilerlemesi ile birlitke Network sistemlerinin temelini oluşturmaya başladı. Siz de ev ve iş yerlerinizin güvenliğinin tamamen sağlanmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçin ve uzman ekiplerimizle güvenlik sistemi kurulumunuzu gerçekleştirelim.

CEVAP VER