Güzelliğiniz İçin En Başarılı Burun Estetiği

0
128

Günümüzde estetik adına her geçen yıl yeni bir yöntem geliştirilmektedir. Oldukça yüz güldüren sonuçlar doğuran bu yöntemler, hastaların da işini önemli ölçüde kolaylaştırılıyor. Son zamanlarda en sık duyduğumuz estetik yöntemleri arasında piezo burun estetiği yer almaktadır.

Piezo Burun Estetiği Nedir ?

En yeni geliştirilen yöntemler arasında yer alan piezo burun estetiği, ameliyatlardaki başarı oranını oldukça arttırmaktadır. Piezzo burun estetiği esnasınd sinir, damar ve yumuşak dokulara zarar verilmemektedir. Bu da diğer ameliyatlarda yaşanan şişme ve morarma gibi durumların yaşanmamasına neden olmaktadır.

Piezzo burun estetiği sonrasında hasta kısa sürede günlük yaşantısına geri dönebilmektedir. Piezo burun estetiği fiyatları hastanın durumuna göre belirlenmektedir.

Piezo Burun Estetiği Yapımı

Son yıllarda bir çok kişi piezo burun estetiği nasıl yapılır? sorusunun yanıtını merak etmektedir. Bu estetikte doktorun tecrübeli ve konusunda uzman olması son derece önemlidir. Piezo burun estetiğinde kemikler 3 boyutlu ses dalgası ile kesilmekte ve sonrasında şekillendirilmektedir. Bu işlem sırasında cilde herhangi bir zarar verilmiyor. Alınan sonuçlar ise diğer ameliyatlara göre çok daha başarılı olmaktadır.

CEVAP VER