Halıda Kalite

0
89

 Cami halısı , otel ya da yurt halı çeşitleri ve duvardan duvara halı konularında faaliyette bulunan Ebrar Halı firması, kaliteli üretimi uygun fiyatlar ve ekonomik çözümlerle sunuyor. Son derece başarılı bir çizgide çalışan firma, yetişmiş ekibi ile özel tasarım ve üretimlere imza atıyor.

  Halı Desen ve İşlemeleri

 Ebrar Halı, yün ve akrilik cami halıları ile içinde bulunduğu sektöründe öncüsü konumunda bulunuyor. Çeşitli desen özelliklerine sahip kaliteli halıları özenle tasarlayarak, üretimini gerçekleştiriyor. Firma, cami halılarının tümünü antibakteriyel, koku yapmaz, toz tutmaz özelliklere sahip olarak üretiyor. Ayrıca firmanın ürettiği halıların ateş almaz ve güve yemez özellikleri de sertifikalı bulunuyor.

 Cami halısı desenleri konusundaki özeni, cami halı göbek desenlerinde de aynı hassasiyet ve özel tasarım ile sunan firma, nitelikli çalışması ile dikkat çekiyor.

 Çözüm Odaklı Anlayış

 Firma, tüm hizmetlerini güler yüzlü ve müşteri memnuniyetine odaklı şekilde yürütüyor. Bu kapsamda kurumsal yapısı içerisinde her türlü ihtiyaca çözüm bulan Ebrar Halı, deneyim farkını ve kalitesini tüm ürünlerinde gösteriyor.

CEVAP VER