Horlama Apne Protezi

0
168

Horlama birçok kişide görülen bazen ciddi komplikasyonları olan bir rahatsızlıktır. Kişinin kalitesiz bir uyku uyumasına neden olur. Bazen uyku apnesi ile beraber görülür ve hayatı tehdit eder. Artık gelişen teknoloji ile beraber çözümü olan bir rahatsızlıktır. Klinikte horlama apne protezi kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Gereken ölçüler alındıktan sonra protez size teslim edilir. www.dentankara.com.tr kliniği 46 yıllık tecrübesi ve değerli diş hekimleri ile hizmet veren bir kliniktir.

Protez Ne Zaman Takılır?

Öncelikle kliniğe gelerek detaylı muayene olmanız gerekir. Diş hekimleri tarafından alt çene ve üst çene ölçüleriniz alınır. Yapım aşamasından sonra size teslim edilir. Gece yatarken protezi takmanız sabah çıkarmanız yeterli olacaktır. Protezin hiç bir yan etkisi yoktur. Dişlere tam oturduğu için boğaza kaçma riski yoktur. Protez ölçüleriniz alınırken ortodonti yönünden de değerlendirmeniz yapılır. Gerekli olan uygulamalar diş hekimleri tarafından sizlere bildirilir.

Protez Nasıl Etki Gösterir?

Horlama sorunu solunum yolunun tıkanması ile beraber gelişen bir durumdur. Yumuşak damak, küçük dil bazen solunum yolunu tıkayabilir. Protez çeneyi öne alarak solunum yolunun açılmasını sağlar. Yani solunum yolunda açıklık sağlayarak rahatlamanızı sağlar. Protez çıkarılınca çeneniz eski haline döner. Çenede herhangi bir deformasyon yapmaz. Garantili ve güvenlidir. Klinikte her alanda çalışan uzman diş hekimleri mevcuttur. Çene cerrahi tarafından değerlendirilerek protez uygulanır.

Diğer Hizmetler

Diş kliniği çok köklü bir kliniktir. Her türlü işlevsel ve estetik diş uygulamalarını yaptırmanız mümkündür. Diş dolgusu, diş protezi, gülüş tasarımı, ortodontik bozuklukların tedavisi, implant uygulaması gibi birçok uygulama klinikte uzman hekimler tarafından yapılır. Güleryüzlü personeli ben uzman hekimleri tarafından profesyonel hizmet almanız mümkündür. Daha ayrıntılı bilgi için iletişim numaralarını aramanız gerekecektir.

CEVAP VER