Juen Pet Mağazası

0
34

Juen Pet Mağazası

10 bine yakın bir ürün çeşitliliği olan ve her bir ürününü oldukça detaylı olarak sitesinde bulunduran Juen pet firması, sunduğu fiyatların uygunluğu ile de tercih olunuyor. Özellikle de kedi ve köpek sahipleri ile beraber, balık besleyen akvaristlerin de tercihi olan Pet mağazası, İnternet sitesi üzerinden de tüm Türkiye’ye hizmet veriyor.

Merkezleri İstanbul/Levent’de yer alan ve 400m² büyüklüğe sahip olan Juen pet market, mağazasında da oldukça profesyonel bir şekilde hizmet sunuyor. Her bir hizmetinde müşteri memnuniyetine önem veren ve 27 yıldır bu doğrultuda çalışan firma, İnternet sayfası üzerinde sunduğu avantajlar ile de birçok kişinin tercihi oluyor.

Balıklarınız için yem, filtre, ısıtıcı ve diğer ürünler ile beraber, kedi ve köpekleriniz için mama da alabileceğiniz sitede, iguanalar ve ginepigler dahil birçok hayvana hitap eden ürünler bulabilir ve satın alabilirsiniz. Eğer sizde firmadan alışveriş yapmaya karar verdiyseniz, siteleri üzerinde bir üyelik oluşturabilir ve alışverişinizi yaparak sitenin tüm hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Juen İnternet Sitesi

İnternet sitelerini geçtiğimiz aylarda aktif hale getiren ve yaklaşık olarak 10 bin ürünü müşterilerine sunan Juen pet shop, tüm ürünlerinin açıklamalarını da ekleyerek müşterilerine ne aldığını görme imkanı sunuyor. Ayrıca ürünlerin fotoğraflarını da ekleyerek detaylı şekilde sunan firma, ekstra olarak birçok avantaj sunuyor.

Firmanın İnternet sitesinde sunduğu avantajların başında ise, Juen bonusları geliyor. Bu bonuslar ise alışveriş başına kazanılıyor ve daha sonraki ürün alımlarında indirim şeklinde kullanılabiliyor.

Binlerce Üründe Uygun Fiyatlar ve Avantajlar

Birçok farklı markaya ait binlerce üründe, uygun fiyatlar ve indirimler sunan firma, evcil hayvanınızın ihtiyaç duyduğu her şeye ulaşmanıza imkan tanıyor. Üstelik bunu, sizin bütçenizi düşünerek sağlıyor ve daima sizlerin memnuniyeti doğrultusunda çalışıyor.

Güvenli Gönderim ve Müşteri Hizmetleri

Online pet shop hizmetlerinde oldukça başarılı olan ve giderek gelişen Juen pet firması, bu bağlamda ürün gamını genişletmeye ve hizmet kalitesini artırmaya devam ediyor. Her daim müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firma, ürünlerinin güvenli bir şekilde kargolanması için de ekstra önlemler alıyor ve satın aldığınız malzemenin size eksiksiz ve sağlam bir şekilde ulaşmasını sağlıyor.

CEVAP VER