Kaliteli ve Garantili Briket Makineleri

0
82

Kaliteli ve Garantili Briket Makineleri

İnşaat işleri için gerekli olan briket ve parkelerin daha sağlam ve işlevinin olması için güçlü makinelere sahip bir firmadır. Briket makinası yarı ve tam otomatik olmak üzere firmanın otomasyon ürün listesinde yer alıyor. Gelişmiş makine işlev teknolojisi ile insan gücüne gerek kalmadan; günlük briket üretimini istenen sayıda kısa sürede üretebilir.

Briket Makinelerinin Üretim Kapasitesi

Parke taşı makinası ile günlük istenen oranda çıkarılacak binlerce parke taşına sahip olabilirsiniz. Makinelerin üretim kapasitesine göre ve müşterilerimizin isteğine uygun olarak farklı parke ve briket taşları işleniyor. Makinelerin çalışma sistemlerine bakıldığında tam ve yarı otomatik olarak karşımıza çıkıyor. Firmanın müşterilerine sunmuş olduğu makinelerin elektrik ünitesi, alt ve üst vibratör motor güçleri, üretim saatleri ve çalışma sistemi olarak en son teknoloji tercih edilmiştir.

Bims Makinalarının Çalışma Performansları

Bims makinası motor gücüne ve çalışma sistemine göre birbirinden farklı güç performansı gösterebilir. Firmanın, tercih ettiği makinelere bakıldığı zaman günlük parke ve briket taşlarının istenilen oranda çıkarmaya yönelik olduğunu görmek mümkün.

CEVAP VER