Merak Edilenler

0
106

Asrın belki de en büyük icadı olan sanal para bitcoin ile ilgili birçok kişi bilgi sahibi durumdadır. Bu sanal parayı tanımayanlar ise bitcoin nedir sorusunu sormaktadır. Bitcoin sanal bir paradır. Arz ve talep durumuna göre değeri belirlenmektedir. Birçok insanın zengin olmasına vesile olmuş bir buluştur.

Kredi Notu Yükseltme Yöntemleri Nelerdir?

Bankalardan alınan Kredi notu yükseltme yöntemleri arasında banka hesabı açmak, ufak bir kredi çekerek zamanından önce bu kredinin kapamasını yapmak ve bundan sonraki tüm ödemelerin zamanında yapılmasını sağlamak faydalı olacaktır. Bu işlemlerin yapılması ile belli bir zaman zarfında kredi notunun yükseleceği görülecektir.

İnstagram’da Mavi Tik Almak Nedir?

İnstagramda mavi tik almak hesabın güvenli ve onaylı olduğu anlamına gelen önemli bir site içi kontrol mekanizmasıdır. Site içerisinde sayfa sahibinin tüm bilgilerinin onaylı olduğunu ve hesabın gerçek bir kişiye ait olduğunu göstermektedir. Bu mavi tik sayfanın orjinal olduğu anlamına gelmektedir. Bilhassa hayranı olduğunuz kişinin gerçek sayfasını bulmaya yaramaktadır. Birçok bu anlamda sahte hesap açıldığı bilinmektedir. Bu anlamda bir güvenlik görevi de görmektedir.

CEVAP VER