Merve Sevin

0
66

Merve Sevin

İzmir’de 1997 yılında doğan Merve Sevin, İstanbul’da hayatını sürdürürken, Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünde eğitimini sürdürmektedir. 1.73 boyunda 55 kilo ve terazi burcu olan Merve Sevin, İşte Benim Stilim yarışmacılarından biriydi.

Moda dışında müzikle de ilgilenen Merve Sevin, lisanslı basketbol oynamış, aynı zamanda oyunculuk dersleri alarak ilk defa Adını Sen Koy dizisinde oynamıştır. Instagram’da Megibutik adında bir satış sayfası bulunan Merve Sevin’in bir de ablası var.

Pek çok alanda kendini deneyen Merve Sevin, fotoğrafçılık dersleri de alarak, doğa resimleri çekmeye başlamış, basketboldan sonra tenise merak sararak, birkaç ay oynadıktan sonra bırakmıştır. Müziğe olan ilgisini de piyano dersleri alarak perçinlemektedir.

Merve Şen

11 Temmuz 1990 Bursa doğumlu olan, Merve Şen 2015 yılında İstanbul Haliç Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümü’nü bitirdi. Süreyya Bursa ile evli olan Merve Şen; tiyatro oyunculuğu dizi oyunculuğu ve oyun yazarlığı yapıyor.

Haber365 sitesinden alınan bilgilere göre; Santral Kumpanya Tiyatro kurucularından olan Merve Şen, 1 yıl BKM Mutfak’ta sahne aldı. 2008 yılında şan dersleri alan ve çeşitli tiyatrolarda oyunculuk ve oyun yazarlığı yapan oyuncu, 2013 yılında Santral Kumpanya Tiyatro Grubu’nu kurduktan sonra, Youtube kanalında sitcom tarzında dizi, kısa film, muhabbet programları ve kamera arkası programları yaptı.

Gençler Masası, Aynı Aşkın Laciverdi gibi tiyatro oyunlarında rol alan Merve Şen, ilk defa 2019 yılında Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisiyle dizi oyunculuğuna başladı.

Merve Üçer

Merve Üçer, 5 Şubat 1992 yılında Ankara’da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Ankara’da alan güzel oyuncu, hala Ankara’da yaşamaktadır. Ankara Üniversitesi Felsefe Bölümü mezunudur.

Merve Üçer, 2013 yılında yapılan Miss Turkey Yarışması’nda adını duyurdu. Yarışmayla birlikte manken ve modellik yaptı. Modelliğin yanı sıra çeşitli spor faaliyetlerini de gerçekleştirmiştir.

İlk defa İblisin Oğlu 13. Vahşet sinema filminde oynayan Merve Üçer, ATV televizyonunun dizisi olan Beni Bırakma dizisinde Elif karakterine hayat verdi. 1.76 boyunda, 53 kilo ve kova burcu olan Merve Üçer; Çılgın Dershane 3 sinema filminde de Zeynep karakterini oynadı. Merve Üçer hakkında daha detaylı bilgi almak için, https://www.haber365.com.tr/videolari/merve-ucer linkini tıklamanız yeterli olacaktır.

CEVAP VER