Metabolik Cerrahı Prof. Dr. Alper Çelik

0
140

Kilo fazlalığı, kolestrol fazlalığı, tansiyon yüksekliği ve diyabet ile seyreden grafiğe, Metabolik Sendrom denilir. Bu ve bu gibi sağlık sorunlarınızın giderilmesi konusunda mutlaka tıbbı ve cerrahi desteğe ihtiyaç duyarsınız.

Tüm metabolik sağlık sorunlarınızın çözümünde etiler hastanesinde hizmet veren metabolik cerrahı prof.dr.alper çelik ve uzman ekibi sizlere yardım için hazır olacaklar. https://www.metabolikcerrahi.com/ sitesi üzerinden ayrıntılı bilgi alabilir ve şeker ameliyatı fiyatları konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Site üzerinden bilgi almak için bilgi alma formunu doldurabilir veya site üzerinde bulunan telefon numarası ile prof.dr. Alper Çelikten randevu almak için görüşme sağlayabilirsiniz.

Diyabet Çözümleri

Siz de tip 2 diyabet hastalığı belirtileri gösteriyor veya ilealinterpozisyon gibi cerrahi müdahaleler ihtiyaç duyuyorsanız, şeker ameliyatı olmak istiyorsanız görüşebilir, bilgi alabilirsiniz. Tüm muayene gerekli kontrol ve testleriniz uzman ekip tarafından yapılıyor. Konuya ilişkin detaylı bilgileri alıp, yapılacak tedaviler konusunda uzman görüşü alıyorsunuz. Yine ileri sağlık sorunlarınızın tespit edilmesi durumunda tedaviniz için ameliyat süreciniz belirlenir, Günlük hayattaki refahınızı ve hayat kalitenizi arttırmak için çalışmalara başlanır.

CEVAP VER