Okey Oyunu

0
176

Masa oyunları içinde severek oynanan okey oyunu artık internet ortamındadır. Okey oynamak için girilen bu siteler çok çeşitlidir. Üye olarak okey oynamak mümkündür. Sanal ortamda olması okey oynamak için herhangi bir yere gitmeye gerek bırakmaz. Yabancı kişiler ile tanışır ve okey arkadaşı olursunuz. Site bir çok kişiye okey oynama imkanı sunar. Üstelik üyelerden hiç bir ücret talep edilmez. Sitede okey çeşitlerine ait oyun odaları vardır. Hangi tür okey türünü isterseniz o odayı seçebilir ve hemen oyuna oturabilirsiniz.

101 Nasıl Oynanır?

Okey türleri içinde en çok oynanan 101’dir. Klasik okey gibi 4 kişi ile oynanır. Oyun kazandıkça sanal para kazanırsınız. Yere okey atarak çanak kırılır, ve çanak kıran kişi sanal kasada bulunan ödülün hepsini alır. Herkes çanak kırmak için kıyasıya rekabet eder. Çanak kırdıkça puan kazanılır. Sitede çanak kırma konusunda uzman usta oyuncular ile oynama imkanı bulabilirsiniz. Okey oyna ile çanak kıran ustalar ile tanışmak için hemen üye olun ve oyuna başlayın.

Okey Sitesine Nasıl Üye Olunur?

Okey oynamak için siteye üye olma şartı vardır. Ancak üye olmak şifre ve rumuz belirlemekten ibarettir. Hiç bir şekilde özel bilgileriniz istenmez. Sitede sizin gibi okey oynamayı seven kişiler ile tanışarak arkadaş grubu oluşturabilirsiniz. Gerektiği zaman eş olarak eşli okey oynayabilir, gerektiği zaman çanak kırabilirsiniz. Gece de dahil olmak üzere okey oyna ile masa açıp masaya oturabilirsiniz. Üye olmak istemezseniz misafir giriş yaparak siteyi test edebilirsiniz.

Sitenin Kuralları Var Mıdır?

Okey oynanan siteler içinde okeyodasi.com sitesine giriş yaparken belirlediğiniz rumuz tartışma yaratacak özellikte olmamalıdır. Hakaret ve küfür içermemelidir. Sitede oyun oynarken sohbet etmek istemezseniz sohbet penceresini kapatabilirsiniz. Uygunsuz davranışlar yasaktır. Okey oyna ile site kuralları dahilinde oyun oynama hakkına sahipsiniz. Sitede ticaret yapmak yasaktır. Site tamamen eğlence amaçlı kurulan bir site olduğu için güzel zaman geçirmek ve okey oynamak isteyen kişiler kullanmalıdır. Okey odalarında uygunsuz konuşan kullanıcıları site yönetimine bildirerek gerekli önlemlerin alınmasını sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER