Opencart E-Ticaret

0
117

2017 yılında sektöre giriyor. Forum sitelerinden ve arama motorlarından müşterilerine ulaşım sağlıyor. Zamanla geniş bir müşteri portföyü oluşturuyor. Ajans, satışlarınızı arttırmada yardımcı oluyor. İşinizi büyütmenize de yardımcı oluyor. Opencart site hızlandırma sayesinde ürün satışlarınız artıyor. Siteye ziyaret eden müşteriler memnun kalıyor.

Profesyonel tasarımlar ile işlerinize katkıda bulunuyor. E-ticaret sitenizde ürünleriniz görünür hale geliyor. Satış oranınızı zamanla yükseltiyor. E-ticaret siteniz için sınırsız alan yaratıyor. Web sitenizde yaşanan sorunlara çözüm buluyor.

Opencart Modülleri

Opencart modülleri kolay kuruluyor. Sitenize sonradan modül ekleme imkanı sunuyor. Opencart modüllerini istenilen bir zamanda kapatılıyor. Modüllerde sınırlama kotası bulunmuyor. Lisanslama yöntemi opencart modüllerinde kullanılmıyor. Satın alınan modüller e-posta aracılığı ile gönderiliyor. Opencart modüllerini herhangi bir sitede kullanıla biliniyor.

Opencart Paketleri

Yeni nesil paketler müşteri memnuniyetine sunuluyor. Opencart paketlerinde yenileme ücreti verilmiyor. Opencart paketlerinde ek ödeme ücreti verilmiyor. Kişiden kişiye değişen paketler bulunuyor. Fiyat oranlarına göre istenilen herhangi bir paket seçiliyor. Opencart paketlerinin fiyatları hizmete göre değişim gösteriyor.

CEVAP VER