Oto Lastiğinde İşin Uzmanına Güvenin

0
131

Oto lastikleri otomobil için oldukça önemli parçalardır. Otomobil lastiklerinin yolu iyi tutması, hava basıncının düzgün ayarlanması gibi konular önemlidir. Çünkü bu ayarlamalar otomobilin performansıyla doğrudan ilişkilidir. Bu nedenle oto lastiklerinin kaliteli olması gerekir.

Özkaya Oto Lastik de bu durumlarda imdadınıza yetişiyor. Lastik patlaması nedeniyle yolda kalındığında, lastik sökme ve takma işlemlerinde ve lastiklerle ilgili ayarlamalarda hizmet veriyor. Korkuteli oto lastik firmaları içinde en kalitelilerindendir.

Özkaya Lastik Hizmetleri

Özkaya Oto Lastik birçok konuda hizmet veriyor. Korkuteli lastik tamiri firması olarak lastik rotasyonu, lastik kaplama ve tamiri, yol yardımı gibi hizmetleri sunuyor. Firmanın 7/24 destek hattını arayarak acil durumlarda hizmet almak da mümkün.

Firma aynı zamanda lastiklerin balans ayarlarını da gerçekleştiriyor. Aracın yol tutuşu anlamında önemli bir yeri olan balans ayarı bilgisayar destekli makinelerle yapılıyor. Balans ayarı belli aralıklarla kontrol edilmelidir. Balans ayarı yapılmayan otomobillerde güvenlik açısından sorunlar oluşabiliyor. Özkaya Oto Lastik de bu konuda müşterilerine hizmet veriyor.

CEVAP VER