Oto Yedek Parçalarda 4 Taksit Fırsatı

0
52

Oto Yedek Parçalarda 4 Taksit Fırsatı

Firma Türkiye’nin 81 ilinde araç sahiplerine sunduğu oto yedek parça satışı hizmetinde 4 taksit fırsatı sunuyor. Yedek parça alıcılarının bu taksit imkanından yararlanabilmesi için online ödeme yapması ve Maximum ile Word kartları kullanması gerekiyor. Ayrıca firma müşterilerinden telefonla sipariş aldığında da 9 taksit fırsatı sunuyor. Taksitli parça almak isteyenler bu yöntemleri kullanabiliyorlar.

90 Bin Parçayla Hizmet

Firma Fiat yedek parça ya da Alfa Romeo, Renault ve Fiat yedek parça arayışında olan kişilere tam 90 bin parçayla hizmet veriyor. Bu markalara ait araçlara sahip olan kişiler ellerinde bulunan modele göre belirlenmiş yedek parça kategorilerini inceleyerek ihtiyaç duydukları parçayı satın alabiliyorlar. Firmanın parçaları ise yan sanayi veya orijinal parça oluyor. Böylelikle kişiler istedikleri özellikteki ürünleri satın alabiliyorlar.

Canlı Destek Hizmeti

Araçların parçasız kalmaması için hizmet veren firma ayrıca müşterilerinin desteğe ihtiyaç duyduklarında kendisine ulaşmalarına da imkan veriyor. Desteğe ihtiyaç duyan kişiler haftanın tüm günlerinde 24 saat aralıksız canlı destek alabiliyorlar. Örneğin Renault yedek parça konusunda sıkıntı yaşayanlar yetkililere ulaşarak bilgi veya öneri alabiliyorlar.

PAYLAŞ
Önceki İçerikMakine Çeşitleri
Sonraki İçerikKripto Para

CEVAP VER