Pembe Yastık Ev Dekorasyon

0
1489

Pembe yastık ev dekorasyon konusunda daima hanımların gönlünü fetheder ve ilgi çekici olması da cabası olur. Pembe yastık tercihlerini ve pembe yastık modellerine aşağıdaki görsellerimizden ulaşabilirsiniz. Evinde pembenin yeri daima başka olan hanımlar oturma odasından yatak odasına kadar evin her alanında pembeyi bir dekorasyon felsefesi haline getirmek konusunda ısrarlı olabiliyorlar.

Klasik Pembe Yastık Kılıfı Modelleri

klasik-pembe-yastik-modelleri

Biraz daha modern çizgiler arayanlara daha sevimli, sempatik desenli yastık kılıfı modelleri tavsiye edebiliriz. Sade ancak şıklığından ödün vermeyen beyaz ve pembenin güzelliği ile yastıklarınızı farklı bir hale getirebilirsiniz.

desenli-yastik-kilifi-modelleri

Çiçekli yastık sevenleri de unutmamak lazım tabi, çiçek doğanın en gözle görünür ve en renkli mucizelerinden birisidir. Pembe olur da çiçek olmaz mı? Tabi ki olur.

cicekli-yastik-kilifi

Hem çiçekli klasik bir model hem de puantiyeli yastık modelini bir arada bulabileceğiniz bir modelimiz de aşağıdaki gibidir. (dekoist yazarlarının favori yastık modellerinden birisidir.)

cicekli-yastik

Genç işi seven, canlı heyecanlı ve aktif bir tarz arayanlar da hem genç odası takımlarında evin genç bayanları için kullanabilecekleri hem de salonlarında bile hiç sırıtmayacak tarzda güzellikte yastık modelleri de var.

desenli-yastik

model-yastik

pembe-yastik-ev-dekorasyon

Daha canlı renkler sevenlere özel modeller de var tabi ki.

renkli-yastik

desenli-pembe-yastik

Pembe olur, renkli olur işin içinde bir de bayanlar olur da kedili yastık modelleri olmaz mı? O da olur tabi. Neden Olmasın?

kedili-pembe-yastik

Sizler de odalarınızın ve evinize ait dekorasyon fotoğraflarınızı bizimle paylaşabilir ve yayınlanmasını talep edebilirsiniz.

CEVAP VER