Prefabrik Evlerin Fiyatı

0
74

Prefabrik Evlerin Fiyatı

İstediğiniz şekilde tasarım yapmaya olanak sağlayan prefabrik ev fiyatları diğer yapı şekilleri arasında en uygun olanıdır. Prefabrik evlerin sağladığı maliyet avantajına bir de kullanım ömrünün betonarme yapılara göre 2 kat olması avantajını da eklemek mümkün. Prefabrik ev yaptırmak için fiyatlandırmada etkili olan hususlar yapının genişliği, yüksekliği, oda sayısı, kat sayısı ve iç dekorasyonda kullanılacak malzemelerdir. Fakat herkesin sahip olabileceği ucuz prefabrik evlerin olduğunu görmek mümkündür.

Prefabrik Evlerin Avantajı

Prefabrik evler sağlamış olduğu yüksek güvenlik ve enerji tasarrufu ile ön plana çıkmaktadır. Prefabrik evlerde ısı yalıtımı, ses yalıtımı bulunurken bunlara güneş ve rüzgar enerji sistemleri kullanılarak çok daha verimli hale getirmek mümkündür. Prefabrik evlerin imalatında en sağlam metallerden biri olan çelik kullanılmaktadır.

Prefabrik evlerde zengin bir tasarım seçeneği bulunmaktadır. Betonarme yapılarda birçok nokta standart yapılırken prefabrik evlerde istenilen değişiklikler yapılabilmektedir. Prefabrik evlerin ömrü diğerlerine göre 2 katı bulmaktadır. Prefabrik yapılar düşük maliyetli olması yanında kısa sürede kurulabilme özelliğindedir.

CEVAP VER