Profesyonel Bazalt ve Granit Taş Üretimi

0
66

  Madencilik ülkede ve dünya üzerinde önemli bir yere sahiptir. Özellikle üretilen taşların kalitesi ve döşemeciliği de bu alandaki önemi arttırıyor. Bu konuda müşterilerine gerekli desteği sağlamak adına Erga Grup Madencilik Şirketi ilk kez 2008 yılında bazalt ve granit taş sektöründe İstanbul ilinde çalışmalarına başlamıştır. Madencilik konusunda hızla ilerleme kaydeden firma bugün halen uzman granit ustası ekipleri ve diğer taş ustalarıyla birlikte gelişim sağlamak için faaliyetlerine devam ediyor. Yalnızca Türkiye’de değil Azerbaycan, Gürcistan ve Irak gibi ülkelerde de birçok projede hizmet vermişlerdir.

  Granit Küp Taşları

  Park, villa, site yolları ile normal yollarda tercih edilen uzun ömürlü ganit küp taşları, Erga Grup Madencilik granit parke taşı ustası tarafından belirlenen alanlara itinayla döşeniyor. Bu taşın tercih edilme sebeplerinden birisi de sağlam yapısından dolayı uzun ömürlü olmasıdır. Taşın kalitesi ne kadar iyi olursa dış etkenlere de o kadar dayanıklı oluyor. Bu yüzden granit küp taşlar müşterilerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

 Bazalt Küp Taşları

  Bu taşın yapısından dolayı iklim şartlarına ve aşınmalara karşı dayanıklı olduğu biliniyor. Müşterilerin tercih edeceği ölçülere göre fiyatlandırma yapılıyor. mesela 4 x 6 ölçülerinde bazalt küp taşı 1 ton 250 TL olarak ücretlendiriliyor. Gerekli hizmetler ve fiyat hakkında ayrıntılı bilgi için firmayla iletişime geçebilirsiniz.

CEVAP VER