Sarı Beyaz Genç Odası

1
16134

Sarı ve beyaz renk genç odası takımları daima yaratıcı fikirlere sebebiyet vermiştir. Soft ve karizmatik renkler olması tercih edilmesi konusunda büyük bir etki yaratmış diyebiliriz. Sarı renk her ne kadar karizmatik görünüyor olsa da harmanlandığı diğer renkler içerisinde mutlaka ahenkli ve göz yormayacak bir uyum içerisinde olmalıdır.

sari-beyaz-dekorasyon

Tasarım daima renklerin doğru kullanımı ile güzelleşir. Aksi halde yanlış kullanılan renkler gözü yorar ve tasarımın şıklığının fark edilmesini engeller.

sari-beyaz-genc-odasi

Soft renkler kullanmak size ve evinize huzur verir.

sari-genc-odasi

Daha canlı renkleri de araya harman edebilir ve şıklığa karizma ekleyebilirsiniz. Kullandığınız minik aksesuarlar bile dekorasyon için büyük fark edecektir.

sari-renk-genc-yatak-odasi

Renkli çizgiler de pastel renklerin arasında çok aşırıya kaçmadan kullanıldığında bu tarz güzel görüntüler ortaya çıkabiliyor. Örnek görselde olduğu gibi sarı beyaz genç odası tasarımının tam ortasında bir pembe kilim ve duvara uygulanan renkli motifler odayı daha iç açıcı bir hale getirmiş.

sari-renkli-genc-odasi

Bu görsellerden sonra genç odası takımları çok daha yaratıcı ve ferah odaları evinize getirecek gibi görünüyor…

Sizler de odalarınızın ve evinize ait dekorasyon fotoğraflarınızı bizimle paylaşabilir ve yayınlanmasını talep edebilirsiniz.

1 YORUM

CEVAP VER