Seçim Araçlarında Zengin Çeşit

0
199

Tüm seçimlerde başarıya ulaşmanın en büyük payı tanıtımdan geçmektedir. Tanıtım sayesinde çok daha fazla kitlelere kısa sürede ulaşılabilmektedir. Özellikle iyi tasarlanmış seçim otobüsü ile bu tanıtım çok daha iyi gerçekleşmektedir. Özellikle, parti logoları ve sloganlarla süslenmiş olan bu araçlar, canlı bir tanıtım aracı haline gelmektedir. 40 yıldan fazla bir zamandan beri seçim aracı kiralama sektöründe bulunan firma, sektöre hem öncülük yapmakta hem de lider konumda bulunmaktadır. İnternet aramalarında da firmanın secimaraclari.com sitesi, verdiği hizmetlerin kalitesinden ve aldığı taleplerden dolayı ilk sırada bulunmaktadır. Firma her türlü ihtiyacı karşılayabilecek çeşitlilikteki araçları, sektördeki en uygun fiyatlarla kiralamaktadır.

Firmanın Hizmetleri

Firma, seçim için aracı olmayan partilerin kullanımı için kiralık seçim otobüsü hizmeti vermektedir. Firma bu hizmeti son model araçlarla sağlamaktadır. Firma, seçimde kullanılması gereken tüm donanımları (ışık ve ses gibi) da bu yeni otobüslerine uyarlamaktadır. Firmanın profesyonel tasarımcılarının, müşterilerle yaptığı koordinasyon sonucunda tasarladıkları, parti logosu, aday resimleri ve can alıcı sloganlar, en kaliteli malzemeler basılarak, otobüslerin giydirilmesi de yapılmaktadır. Firma, ses sistemleri olarak sektörün en kaliteli ve güçlü ses sistemleri ile aksesuarlarını kullanmaktadır. Firmanın seslendirme faaliyetleri, otobüslerin dört tarafından da duyulabilecek ve net ses verecek şekilde yapılmaktadır. Otobüslerin üzerinde yürüme platformları da mevcut olup, mitingler için de kullanıma oldukça elverişlidir. Ayrıca 50 kişilik yolcu ve geniş depolama alanları ile şehirler arası yolcuklar için de ideal bir kolaylık ve konfor sağlamaktadır.

Diğer Hususlar

Firma seçim aracı olarak her çeşit aracı (minibüs ve doblo gibi) kiralamakta ve her türlü giydirme ve seslendirme hizmetlerini bu araçlara da uygulamaktadır. Firmanın tüm araçlarının gerekli bakımları yapılmış, sigortalı ve tüm yasal belgelere sahiptir. Firma ayrıca, seçim aracı olan partilerin araçlarını da, istekleri doğrultusunda düzenlemeler yaparak seçim aracı haline getirmektedir.

PAYLAŞ
Önceki İçerikHorlama Apne Protezi
Sonraki İçerikKanser Teşhisi
dekoist
En yeni dekorasyon fikirleri ve önerileri!

CEVAP VER