Stark Chain Projesi

0
28

Stark Chain Projesi

Stark Chain, kripto para sektöründe fark yaratma hedefiyle ortaya çıkmış bir projedir. Neredeyse tüm kripto para projelerinin düz mantık bir algoritma ile oluşturulması, bu projenin fikrinin ortaya çıkmasına sebep olmuştur. Proof of Active algoritması da dediğimizi benzersiz dağıtım algoritması sayesinde, projenin benzersiz bir algoritmaya sahip olması sağlanmıştır. 2020’nin Nisan ayında fikir olarak ortaya çıkan bu proje ile kripto paralar ve ticaret arasında bir bütünleşme sağlanması hedeflendi.

Planlama Süreci ve Algoritmanın Ortaya Çıkışı

Mayıs ayına gelindiğinde projenin geliştirilmesi için planlamalar yapılmaya başlandı. Bir aylık bir sürenini ardından ise algoritmanın planı ve tasarısı ortaya çıktı. Tersine halving denilen sistemi geliştirerek, fark yaratacak bir madencilik sistemi yaratıldı.

Sözleşme Özellikleri ve Projenin Başlangıcı

Planlama sürecinin sona ermesi ile birlikte sözleşme özellikleri de belirlendi. Memo Wallet gibi özellikler test edildi ve tabanı ERC-20 olan tokenin Ethereum ağına geçişi sağlandı. Ağustos ayında ise Stark Chain özellikleri ile fark yaratması amaçlanarak projenin başlangıcı sağlandı.

CEVAP VER